
Контейнер для заморожування пельменів та вареників, 4-х ярусний з кришкою / Герметична коробка для зберігання пельменів
Продавець: HUGO
528 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234588586
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Контейнер для заморожування пельменів та вареників, 4-х ярусний з кришкою / Герметична коробка для зберігання пельменів». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Тип | Контейнер/судок |
| Применение | Универсальное |
| Материал | Пластик |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Прозрачный |
| Длина | 225 мм |
| Ширина | 305 мм |
| Высота | 166 мм |
| Количество предметов в наборе | 4 |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Использование в микроволновке | Да |
| Хранение в холодильнике | Да |
| Хранение в морозильной камере | Да |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-24
Переваги
Товару не було в наявності