
Контейнер для зберігання яєць у холодильнику на два яруси W41 Білий Пластиковий лоток для яєць
Продавець: Kanctovar
98 ₴269 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності130 замовлень
Артикул: 16253/MG
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 5 відгуків покупців для «Контейнер для зберігання яєць у холодильнику на два яруси W41 Білий Пластиковий лоток для яєць». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип | Лоток для яиц |
| Применение | Для яиц |
| Материал | Пластик |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Белый |
| Длина | 300 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Высота | 200 мм |
| Количество предметов в наборе | 1 |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Нет |
| Использование в микроволновке | Нет |
| Хранение в холодильнике | Да |
| Хранение в морозильной камере | Нет |
💬 Відгуки покупців (5)
2024-09-21
Интересная задумка! Только только крупные яйца надо пропих вать, что не всегда удобно.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Товар був у наявності2024-03-26
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-03-26
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-02-20
Дуже рекомендую.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-02-16
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності





