
Контейнерний пилосос 4000Вт, VOLYX GD-1605, Рожевий / Потужний циклонний пилосос для сухого прибирання
Продавець: HUGO
1 615 ₴2 307,14 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 23456223901
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Контейнерний пилосос 4000Вт, VOLYX GD-1605, Рожевий / Потужний циклонний пилосос для сухого прибирання». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Потребляемая мощность | 4000 Вт |
| Тип уборки | Сухая |
| Мощность всасывания | 800 Вт |
| Питание | Сеть 220В |
| Тип пылесборника | Контейнер |
| Объем пылесборника | 3 л |
| Цвет корпуса | Розовый |
| Материал корпуса | Пластик, Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Длина сетевого шнура | 3 м |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-22
Щиро вдячні за вашу увагу та довіру. Ми працюємо для вас!
Переваги
Актуальний опис