
Конвертер HDMI to AV (RCA), 1080P / Перехідник-перетворювач відеосигналу / Відеоконвертер
Продавець: HUGO
175,2 ₴250,28 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності80 замовлень
Артикул: 234570222
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Конвертер HDMI to AV (RCA), 1080P / Перехідник-перетворювач відеосигналу / Відеоконвертер». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Тип устройства | Конвертер сигнала |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Разрешение | 1920x1080 |
| Цвет корпуса | Белый |
| Ширина | 55 мм |
| Глубина | 20 мм |
| Высота | 61 мм |
| Вес | 0.041 кг |
| Тип преобразования | HDMI to AV |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-27
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності