
Корпус повербанка 35х18650, 22,5W, (USB Type-C Lightning) з ліхтариком S35, Чорний / Бокс для Power Bank
Продавець: HUGO
814,82 ₴1 164,03 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 23459231501
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Корпус повербанка 35х18650, 22,5W, (USB Type-C Lightning) з ліхтариком S35, Чорний / Бокс для Power Bank». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Высота | 105 мм |
| Длина | 178 мм |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Особенности | Противоударный корпус, Ремешок на руку, Индикатор уровня заряда, Дисплей, Фонарик |
| Назначение | Для электроники |
| Разъемы | USB Type-A, USB Type-C, Apple Lightning, micro USB |
| Состояние | Новое |
| Тип | Power bank |
| Функции зарядки | QC быстрая зарядка 3.0 |
| Ширина | 82 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-21
