
Корпус Power Bank для 8х18650, 22,5W (USB Type-C Lightning) + ліхтарик ET8, Білий / Бокс для повербанка
Продавець: GoodChoise
539 ₴770 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234592402
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Корпус Power Bank для 8х18650, 22,5W (USB Type-C Lightning) + ліхтарик ET8, Білий / Бокс для повербанка». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип | Power bank |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Зарядка батареи | От USB |
| Разъемы | USB Type-A, USB Type-C, Apple Lightning, micro USB |
| Выходное напряжение | 22.5 В |
| Особенности | Дисплей, Фонарик, Индикатор уровня заряда |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Белый |
| Индикация | С дисплеем |
| Назначение | Для электроники |
| Длина | 175 мм |
| Ширина | 82 мм |
| Высота | 28 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-13
Доброго дня! Ваш відгук дуже важливий для нас. Дякуємо, що залишили свої враження — чекаємо вас знову!
Переваги
Швидко відправили, Ввічливий продавець
