
Бокс для повербанка 28х18650, 22,5W, (USB Type-C Lightning) з ліхтариком S28, Чорний / Корпус Power Bank
Продавець: HUGO
929 ₴1 327,14 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 23459234401
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Бокс для повербанка 28х18650, 22,5W, (USB Type-C Lightning) з ліхтариком S28, Чорний / Корпус Power Bank». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Индикация | С дисплеем |
| Высота | 87 мм |
| Выходное напряжение | 22.5 В |
| Длина | 178 мм |
| Цвет | Черный |
| Особенности | Противоударный корпус, Ремешок на руку, Индикатор уровня заряда, Дисплей, Фонарик |
| Разъемы | USB Type-A, USB Type-C, Apple Lightning, micro USB |
| Состояние | Новое |
| Тип | Power bank |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Ширина | 82 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-23
Переваги
Ввічливий продавець
