
Кошик-сітка для сушіння риби грибів та фруктів 40х40х65 см Підвісна складана сушарка для продуктів
Продавець: Kanctovar
299 ₴339 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності50 замовлень
Артикул: 00930/D
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Кошик-сітка для сушіння риби грибів та фруктів 40х40х65 см Підвісна складана сушарка для продуктів». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Без бренда |
| Количество секций | 3 |
| Состояние | Новое |
| Высота | 650 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Глубина | 400 мм |
| Вид секций | сетка |
| Встроенный вентилятор | Нет |
| Индикатор работы | Нет |
| Цвет корпуса | Синий |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-09-09
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності




