
Кошик-сітка для сушіння риби грибів та фруктів 45х45х64 см Підвісна складана сушарка для продуктів
Продавець: Kanctovar
299 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: НФ-00006808/MX
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Кошик-сітка для сушіння риби грибів та фруктів 45х45х64 см Підвісна складана сушарка для продуктів». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Без бренда |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 450 мм |
| Высота | 640 мм |
| Глубина | 450 мм |
| Количество секций | 3 |
| Вид секций | сетка |
| Цвет корпуса | Синий |
| Индикатор работы | Да |
| Встроенный вентилятор | Да |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-06-28
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності




