
Косметичка-органайзер з LED дзеркалом, 29х28х11 см, Чорний/Дорожній косметичка/жінка косметичка
Продавець: HUGO
765 ₴1 092,86 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 23459129801
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Косметичка-органайзер з LED дзеркалом, 29х28х11 см, Чорний/Дорожній косметичка/жінка косметичка». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Высота | 290 мм |
| Глубина | 110 мм |
| Зеркало в комплекте | Да |
| Цвет | Черный |
| Материал | Искусственная кожа |
| Ручки | Две |
| Состояние | Новое |
| Пол | Женский |
| Тип | Косметичка |
| Тип застежки | Молния |
| Ширина | 280 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-11
Все чудово, якість гарна! Ціна також порадувала! Рекомендую магазин.
Переваги
Актуальний опис, Актуальна ціна, Товар був у наявності