
Кронштейн для телевізора 26-55" до 40 кг, CP402 / Настінне кріплення для телевізора / Кріплення для телевізора
Продавець: HUGO
927,47 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності100 замовлень
Артикул: 234569643
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Кронштейн для телевізора 26-55" до 40 кг, CP402 / Настінне кріплення для телевізора / Кріплення для телевізора». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Кронштейн для телевізора 32"-70", до 50 кг, PT003 / Поворотний кронштейн для ТВ / Настінне кріплення для телевізора

Універсальна настільна підставка для телевізора 32-75 дюйма, D702 / Кронштейн для телевізора

Кріплення для ТВ 15-42 дюймів, до 40 кг HT-001 Чорний / Настінний кронштейн для телевізора

Кронштейн кріплення для телевізора VESA LSE-303E 14-42" Чорний Висувний кронштейн для телевізора
📋 Технічні характеристики
| Тип кронштейна | Наклонный |
| Способ установки | Настенный |
| Форма кронштейна | Прямоугольная |
| Материал кронштейна | Сталь |
| Цвет | Черный |
| Максимальная нагрузка | 40 кг |
| Угол наклона | 15 град. |
| Угол поворота | 180 град. |
| Состояние | Новое |
| Подходит для диагоналей | 26-55 дюйма |
| Минимальное расстояние от стены | 74 мм |
| Максимальное расстояние от стены | 585 мм |
| Тип крепления VESA | 400x400 / 400x200 / 200x200 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-10
Замовив кронштейн для кріплення телевізора (поворотний за приблизно 650 грн.) , вони мені два дні голову морочили, а потім зателефонувати і сказали, що кронштейн не пройшов перевірку на дефекти і прислали мені варіант заміни (не поворотний кронштейн за 170 грн.) короче, це ЖАХ.
Переваги
Товар не відповідав опису, Товар не відправили