
Круглий надувний басейн на 1095 л для дітей Bestway 52261 кульками з 50 штук 111 х 98 х 61,5 см у вигляді Лева
Продавець: Kanctovar
1 429 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 52261
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Круглий надувний басейн на 1095 л для дітей Bestway 52261 кульками з 50 штук 111 х 98 х 61,5 см у вигляді Лева». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bestway |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Желтый |
| Объем | 1095 л |
| Диаметр | 111 см |
| Длина | 111 см |
| Ширина | 98 см |
| Высота | 61.5 см |
| Вес | 1.76 кг |
| Состояние | Новое |
| Размеры | 111 х 98 х 61,5 см |
| Материал | Винил |
| Вид | Бескаркасный бассейн |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-03-10
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



