
Круглий USB світильник з датчиком руху 8х8х2, 4см / Лампа з датчиком руху / Настінний світильник
Продавець: HUGO
222 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234579522
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Круглий USB світильник з датчиком руху 8х8х2, 4см / Лампа з датчиком руху / Настінний світильник». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Вес | 80 г |
| Высота | 24 мм |
| Диаметр | 80 мм |
| Количество источников света | 1 |
| Материал каркаса | пластик |
| Мощность лампы | 0.6 Вт |
| Состояние | Новое |
| Способ монтажа | Накладной |
| Тип выключателя | Датчик движения |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Цвет | Белый |
| Цвет свечения | Теплый белый |
| Цветовая температура | 6500K |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-19
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна