
Кухонний стелаж на 6 ярусів, 160x40x32 см, Чорний / Стелаж етажерка з полицями / Складаний стелаж на коліщатках
Продавець: HUGO
541,43 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 234590187
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Кухонний стелаж на 6 ярусів, 160x40x32 см, Чорний / Стелаж етажерка з полицями / Складаний стелаж на коліщатках». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Глубина секции | 320 мм |
| Длина секции | 400 мм |
| Цвет | Черный |
| Максимальная высота стеллажа | 1600 мм |
| Максимальное количество ярусов | 6 шт |
| Материал полок | Металл |
| Минимальная высота стеллажа | 420 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип стеллажа | Многоярусный |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-11-27
Переваги
Ввічливий продавець2025-11-26
Переваги
Відправляли довше обіцяного