
Кулон I Love you на 100 мовах світу / Кулон у формі серця з ланцюжком
Продавець: HUGO
145 ₴207,14 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності110 замовлень
Артикул: 123461878
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Кулон I Love you на 100 мовах світу / Кулон у формі серця з ланцюжком». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Вид изделия | Кулон |
| Назначение | Для женщин |
| Цепочка/Шнурок | Да |
| Длина | 15 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Длина цепочки | 450 мм |
| Вес | 15 г |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Серебристый |
| Пол | Женский |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-03-06
Доброго дня! Нам важлива ваша оцінка. Дякуємо за вибір та приємні слова — до нових замовлень!
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Актуальна ціна2026-03-03
Щиро вдячні вам за чудове замовлення і позитивний відгук!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності