
Кутомір лінійка електронний цифровий 200мм багатофункіональний
Продавець: ТехноКот
310 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: Sh-009
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 5 відгуків покупців для «Кутомір лінійка електронний цифровий 200мм багатофункіональний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | Цифровой угломер |
| Диапазон измерений от 0 до | 360 град. |
| Материал | Пластмасса |
| Вес | 100 г |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Длина | 250 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Высота | 30 мм |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
💬 Відгуки покупців (5)
2026-03-09
Переваги
Швидко відправили, Актуальна ціна2026-03-04
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна2026-02-15
Все чудово. Дякую!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-02-13
Все чудово,кутомір працює,в комплекті була батарейка.Точність вимірювання не перевіряла
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-02-11
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


