
Кутомір цифровий інклінометр IP54 4*90° магнітний електронний
Продавець: ТехноКот
350 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності130 замовлень
Артикул: Sh-004
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 7 відгуків покупців для «Кутомір цифровий інклінометр IP54 4*90° магнітний електронний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Ruixin |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | Цифровой угломер |
| Диапазон измерений от 0 до | 90 град. |
| Материал | Пластмасса |
| Вес | 100 г |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Длина | 53 мм |
| Ширина | 26 мм |
| Высота | 53 мм |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
💬 Відгуки покупців (7)
2026-02-11
2026-02-04
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-27
Переваги
Товар був у наявності2026-01-27
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-26
Переваги
Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-21
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-19
Переваги
Швидко відправили




