
Кутова напрямна (візок роликовий) для заточування лез стамесок, рубанків, фуганків
Продавець: ТехноКот
300 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: KVZN-03
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Кутова напрямна (візок роликовий) для заточування лез стамесок, рубанків, фуганків». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Тип | Держатель |
| Длина | 100 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Высота | 50 мм |
| Вес | 300 г |
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Назначение | Для ножей |
| Материал | Комбинированный |
| Материал рукоятки | Нержавеющая сталь |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-01



