
Кутова полиця для ванної кімнати Multi Corner Shelf GY-188
Продавець: Vint
490 ₴798 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності60 замовлень
Артикул: code1234
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Кутова полиця для ванної кімнати Multi Corner Shelf GY-188». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Практична металева кутова полиця для ванної або душової з нержавіючої сталі Corner shelf Чорна

Кутова полиця для ванної, 36х26,7х8см / Настінна поличка / Металева полиця ораганйзер у ванну

Кутова полиця для ванної кімнати на 3 яруси, 57х28,5х22см, HP 99-008 / Настінна поличка у ванну кімнату

Кутова полиця для ванної кімнати Corner Shower Caddy 2 шт, настінна, металева, з кріпленням
📋 Технічні характеристики
| Тип мебели | полка |
| Форма полки | угловая |
| Форма этажерки | угловая |
| Количество ярусов (полок) | 4 |
| Возможность регулировки полок по высоте | Да |
| Основной цвет | Белый |
| Цвет покрытия | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 330 мм |
| Глубина | 215 мм |
| Высота | 3000 мм |
| Корпус (каркас) | пластик |
| Полки | металл |
| Ножки | сталь |
| Влагоустойчивость | Да |
| Тип | Этажерка |
| Материал | Прочный металл, устойчивый к ржавчине и обесцвечиванию |
| Комплектация | 1 x телескопическая угловая полка, 1 x иллюстрированная инструкция |
| Назначение | Для ванной |
| Максимальная нагрузка | 15 кг |
| Крепление | От пола до потолка, фиксируется пружинным механизмом |
| Размеры полки | 33 x 21.5 см |
| Длина штанги | От 254 до 320 см |
| Количество ярусов | 4 шт. |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-02-28
Удачная покупка.
Переваги
Швидко відправили, Ввічливий продавець


