
Кутова полиця для ванної кімнати на 3 яруси, 57х28,5х22см, HP 99-008 / Настінна поличка у ванну кімнату
Продавець: HUGO
422,21 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 234576412
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Кутова полиця для ванної кімнати на 3 яруси, 57х28,5х22см, HP 99-008 / Настінна поличка у ванну кімнату». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Практична металева кутова полиця для ванної або душової з нержавіючої сталі Corner shelf Чорна

Кутова полиця для ванної, 36х26,7х8см / Настінна поличка / Металева полиця ораганйзер у ванну

Кутова полиця для ванної кімнати Corner Shower Caddy 2 шт, настінна, металева, з кріпленням

Кутова полиця для ванної кімнати Multi Corner Shelf GY-188
📋 Технічні характеристики
| Тип мебели | полка |
| Форма полки | угловая |
| Тип установки | Навесная (настенная) |
| Количество ярусов (полок) | 3 |
| Настенный крепеж | Да |
| Основной цвет | Серебристый |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 285 мм |
| Глубина | 220 мм |
| Высота | 570 мм |
| Корпус (каркас) | алюминий |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-28
Переваги
Відправляли довше обіцяного, Товар не відправили