
Кутова шліфувальна машина (болгарка) AOTUO 125 мм 860 Вт
Продавець: Fenix Shops
999 ₴1 200 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності50 замовлень
Артикул: 5306
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Кутова шліфувальна машина (болгарка) AOTUO 125 мм 860 Вт». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 80Тример VINTAGE Т9 БУДДА зі знімним акумулятором професійна машинка для стрижки волосся вусів та бороди
ШІ 85Бездротові сенсорні навушники Bluetooth A6S Чорні
ШІ 94Набір дисків 4 шт (75 мм) для міні болгарки по металу, по дереву, по бетону, шліфувальний
ШІ 81Портативний міні кондиціонер зволожувач повітря 3 в 1 Arctic Air Ultra 10 Вт з USB і LED-підсвіткою
🔍 Схожі товари
Більше →
Кутова шліфувальна машина з літієвою батареєю на 500 Вт Акумуляторна болгарка в кейсі 19500 об/хв

Набір 2в1: Болгарка та гайковерт з 2 АКБ 48V, в кейсі / Акумуляторний гайковерт / Кутова шліфувальна машина

Акумуляторна УШМ 125 мм з 2 акумуляторами та кейсом / Кутова шліфувальна машина безщіткова (міні)

Акумуляторний комплект 2в1 DUC585 + 2 АКБ / Шуруповерт / Болгарка / Кутова шліфувальна машина
📋 Технічні характеристики
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Потребляемая мощность | 860 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 11000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Размер цанги | 10 мм |
| Питание | Сеть 220В |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| Дополнительная рукоятка | Да |
💬 Відгуки покупців (2)
2024-11-12
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-01-03
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності