
Кутовий стелаж для ванної 88х34х25см, 4 яруси, Білий / Підлогова полиця для ванної / Кутова полиця у ванну
Продавець: HUGO
455 ₴650 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності240 замовлень
Артикул: 234568442
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Кутовий стелаж для ванної 88х34х25см, 4 яруси, Білий / Підлогова полиця для ванної / Кутова полиця у ванну». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Тип мебели | этажерка |
| Форма полки | угловая |
| Тип установки | Напольная |
| Количество ярусов (полок) | 4 |
| Возможность регулировки полок по высоте | Нет |
| Количество ножек | 3 шт |
| Настенный крепеж | Нет |
| Основной цвет | Белый |
| Цвет покрытия | Белый |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 340 мм |
| Глубина | 250 мм |
| Высота | 880 мм |
| Корпус (каркас) | пластик |
| Полки | пластик |
| Влагоустойчивость | Да |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-26
Пройшло 10 днів від дня замовлення а товар так і не відправили недобросовісний продавець!
Переваги
Товар не відправили