
Квадрокоптер з камерою 4K, WiFi, до 20 хв польоту, + пульт, E88 Dual, Чорний / Дрон з автопілотом / Складний міні дрон
Продавець: GoodChoise
695,21 ₴993,16 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 234571732
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Квадрокоптер з камерою 4K, WiFi, до 20 хв польоту, + пульт, E88 Dual, Чорний / Дрон з автопілотом / Складний міні дрон». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
🔍 Схожі товари
Більше →
Квадрокоптер з камерою 4K, 20 хвилин польоту, з WiFi та пультом ДУ, E88 / Дрон акумуляторний / Дрон з камерою

Квадрокоптер з камерою 4K, 20 хвилин польоту, з WiFi та пультом ДК, E88 / Акумуляторний коптер / Вайфай дрон

Квадрокоптер з камерою HD, WiFi (20хв) до 100м в кейсі, E88 / Дрон-коптер / Коптер для дітей / Складаний дрон

Квадрокоптер з камерою 1800мАч, до 100м, XKJ K15MAX / Радіокерований дрон / Коптер на пульті управління
📋 Технічні характеристики
| Время работы от аккумулятора | 20 мин |
| Высота | 45 мм |
| Двигатель | Электрический |
| Длина | 250 мм |
| Емкость аккумулятора | 1800 мА/ч |
| Наличие видеокамеры | С видеокамерой |
| Радиус действия | 100 м |
| Разрешение видеокамеры | 2160p (4K) |
| Состояние | Новое |
| Тип модели | Квадрокоптер |
| Цвет корпуса | Черный |
| Частота управления игрушки | 2.4GHz |
| Ширина | 200 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-02-22
Переваги
Ввічливий продавець2026-02-04
Переваги
Ввічливий продавець