
Квадрокоптер з камерою 4K, 20 хвилин польоту, з WiFi та пультом ДК, E88 / Акумуляторний коптер / Вайфай дрон
Продавець: HUGO
1 385 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності150 замовлень
Артикул: 234570711
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Квадрокоптер з камерою 4K, 20 хвилин польоту, з WiFi та пультом ДК, E88 / Акумуляторний коптер / Вайфай дрон». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Квадрокоптер з камерою 4K, 20 хвилин польоту, з WiFi та пультом ДУ, E88 / Дрон акумуляторний / Дрон з камерою

Квадрокоптер з камерою HD, WiFi (20хв) до 100м в кейсі, E88 / Дрон-коптер / Коптер для дітей / Складаний дрон

Квадрокоптер з камерою 4K, WiFi, до 20 хв польоту, + пульт, E88 Dual, Чорний / Дрон з автопілотом / Складний міні дрон

Квадрокоптер з камерою 1800мАч, до 100м, XKJ K15MAX / Радіокерований дрон / Коптер на пульті управління
📋 Технічні характеристики
| Наличие видеокамеры | С видеокамерой |
| Состояние | Новое |
| Емкость аккумулятора | 600 мА/ч |
| Максимальная скорость | 20 км/ч |
| Тип модели | Квадрокоптер |
| Частота управления игрушки | 2.4GHz |
| Разрешение видеокамеры | 2160p (4K) |
| Высота | 55 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Длина | 250 мм |
| Особенности | Автоматический взлет |
| Тип управления | Wi-Fi |
| Количество скоростей | 3 |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-17
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності