
Кишенькова алмазна точилка складна 400/600 двухстороння компактна для туризму
Продавець: ТехноКот
200 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: KR-003
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Кишенькова алмазна точилка складна 400/600 двухстороння компактна для туризму». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Тип | Точилка механическая |
| Длина | 125 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Высота | 20 мм |
| Вес | 80 г |
| Производитель | Ruixin |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Желтый |
| Назначение | Для ножей и ножниц |
| Материал | Комбинированный |
| Материал рукоятки | Пластик |
| Материал стержня | Алмазный |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-03-25
2026-02-06
Все просто СУПЕР👍👍👍👍👍



