
Кишенькова ігрова приставка (дисплей 4,1") GAME X7 / Портативна ігрова консоль / Приставка для фільмів та ігор
Продавець: HUGO
1 350,16 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності80 замовлень
Артикул: 234569833
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Кишенькова ігрова приставка (дисплей 4,1") GAME X7 / Портативна ігрова консоль / Приставка для фільмів та ігор». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип приставки | Портативная |
| Диагональ экрана | 4.1 дюйм |
| Объем накопителя | 8 GB |
| Интерфейсы | jack 3.5 мм, AV-выход, USB |
| Питание | Li-Ion |
| Время работы | 6 час |
| Особенности | Воспроизведение видео |
| В комплект входит | Инструкция, Гарнитура, USB-кабель, Игровая приставка |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 195 мм |
| Высота | 84 мм |
| Глубина | 17 мм |
| Вес | 160 г |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-18
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності