
Кишенькова портативна точилка для ножів з вольфрамовою сталлю керамічним лезом і алмазним стрижнем
Продавець: ТехноКот
100 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності90 замовлень
Артикул: KR-006
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Кишенькова портативна точилка для ножів з вольфрамовою сталлю керамічним лезом і алмазним стрижнем». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Тип | Точилка механическая |
| Длина | 80 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Высота | 10 мм |
| Вес | 50 г |
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Назначение | Для ножей и ножниц |
| Материал | Комбинированный |
| Материал рукоятки | Пластик |
| Материал стержня | Алмазный |
💬 Відгуки покупців (3)
2026-03-04
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна2026-02-14
Не зв'язались,та не відправили товар)
Переваги
Товар не відправили2026-01-19
Ціна 100 грн якість на 50.
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Актуальна ціна


