
Лампа настільна на прищіпці 5Вт (3 режими), від USB, DIGAD / Настільна LED лампа / Світильник настільний
Продавець: HUGO
398,63 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: 234573893
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Лампа настільна на прищіпці 5Вт (3 режими), від USB, DIGAD / Настільна LED лампа / Світильник настільний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Состояние | Новое |
| Количество источников света | 1 |
| Материал плафона, подвесок | Пластик |
| Материал каркаса | пластик |
| Тип выключателя | Сенсорный выключатель на корпусе |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Мощность лампы | 5 Вт |
| Цвет | Белый |
| Тип крепления | Прищепка |
| Цвет плафона | Белый |
| Источник питания | Аккумуляторный |
| Управление | Сенсорное |
| Высота | 355 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Длина | 110 мм |
| Тип | Лампа настольная |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-24
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності