
Ланцюгова акумуляторна пилка 12" з автомастилом, 2 АКБ 24V в кейсі BX-3312 / Ручна електропилка для саду
Продавець: GoodChoise
3 841,43 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234582832
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Ланцюгова акумуляторна пилка 12" з автомастилом, 2 АКБ 24V в кейсі BX-3312 / Ручна електропилка для саду». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Длина шины | 300 мм |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
| Питание | Аккумулятор |
| Защита от скалывания стружки, осколков | Да |
| Смазка цепи | Автоматическая (встроенная) |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Количество оборотов | 4100 об/мин |
| Напряжение аккумулятора | 24 В |
| Потребляемая мощность | 1850 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Время заряда аккумулятора | 150 мин |
| Скорость вращения цепи | 5 м/сек |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-12
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності
