
Лапшерізка ручна для розкочування тіста, з насадками / Машинка для нарізки локшини / Тестораскатка механічна
Продавець: HUGO
615 ₴878,57 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності220 замовлень
Артикул: 234566635
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Лапшерізка ручна для розкочування тіста, з насадками / Машинка для нарізки локшини / Тестораскатка механічна». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип | Тестораскатка-лапшерезка |
| Привод | Ручной |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Ширина вала | 150 мм |
| Минимальная толщина пласта | 0.5 мм |
| Максимальная толщина пласта | 4 мм |
| Насадка для равиоли | Нет |
| Минимальная ширина лапши | 1.5 мм |
| Максимальная ширина лапши | 5 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Глубина | 145 мм |
| Высота | 210 мм |
| Вес | 2500 г |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-02-16
Переваги
Гарне обслуговування2025-12-19
На один раз. Китайська якість. Після першого ж разу робить тільки тонке тісто. З'їлись шестерні. До продавця претензій немає
Переваги
Товар не відповідав опису