
Лазерний нічник-проектор зоряного неба Астронавт з bluetooth колонкою та пультом дистанційного керування
Продавець: Kanctovar
799 ₴1 799 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: Astr-1
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Лазерний нічник-проектор зоряного неба Астронавт з bluetooth колонкою та пультом дистанційного керування». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Вес | 450 г |
| Высота | 195 мм |
| Длина | 98 мм |
| Источник питания | Электричество |
| Количество источников света | 1 |
| Материал каркаса | пластик |
| Мощность лампы | 5 Вт |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Минимализм |
| Тип | Ночник |
| Тип выключателя | Кнопка на каркасе/корпусе |
| Тип крепления | На поверхность |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Цвет | Белый |
| Цвет арматуры (основания) | Белый |
| Цвет свечения | RGB (разноцветный) |
| Цветовая температура | 4100K |
| Ширина | 117 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-01-23





