
Лазерний нічник-проектор зоряного неба "Астронавт" з пультом, що сидить XL 730
Продавець: Primetorg
369,66 ₴377,2 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 9594
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Лазерний нічник-проектор зоряного неба "Астронавт" з пультом, що сидить XL 730». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип | Ночник-проектор |
| Состояние | Новое |
| Тип выключателя | Кнопка на каркасе/корпусе |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Мощность лампы | 5 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Цвет | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Тип крепления | На поверхность |
| Источник питания | Аккумуляторный |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Управление | Кнопки |
| Высота | 125 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Длина | 80 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-23
пульт не працюэ!!((
Переваги
Товар не відповідав опису




