
Левітуючий глобус з підсвіткою (22×22×11см), від мережі / Магнітний глобус / Антигравітаційна лампа
Продавець: HUGO
1 413 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 234574722
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Левітуючий глобус з підсвіткою (22×22×11см), від мережі / Магнітний глобус / Антигравітаційна лампа». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Высота | 220 мм |
| Источник питания | Электричество |
| Длина | 220 мм |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Материал каркаса | пластик |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Мощность лампы | 1.5 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Форма светильника | Круглая |
| Ширина | 110 мм |
| Тип | Лампа настольная |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-12
Нажаль за день не зв'язалися, хоча за товар було сплачено "промоплатою" Товар навіть не був у статусі " комплектується". Я зателефонувала сама, попросила відправити швидше - бо подарунок. Статус-не змінився. Відмова від товару.
Переваги
Відправляли довше обіцяного, Товар не відправили