
Літак на радіокеруванні, з підсвіткою, від USB, CZ35 / Радіокерований літак / Літак на пульті / Дитячий літак
Продавець: HUGO
535,01 ₴764,3 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 234592900
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Літак на радіокеруванні, з підсвіткою, від USB, CZ35 / Радіокерований літак / Літак на пульті / Дитячий літак». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Высота | 48 мм |
| Длина | 225 мм |
| Цвет корпуса | Серый |
| Состояние | Новое |
| Тип беспроводной связи | Радиоканал связи |
| Тип модели | Вертолет |
| Частота управления игрушки | 2.4GHz |
| Ширина | 195 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-14
Переваги
Гарне обслуговування, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності