
Литієва акумуляторна батарея для електросамокатів M365 36V 10,2A Li-ion
Продавець: Kanctovar
4 399 ₴5 499 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 01213/237
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Литієва акумуляторна батарея для електросамокатів M365 36V 10,2A Li-ion». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Состояние | Новое |
| Тип тягового аккумулятора | Li-Ion |
| Цвет | Синий |
| Номинальное рабочее напряжение | 36 В |
| Емкость аккумулятора | 10.2 А·ч |
| Высота | 310 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Длина | 40 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-04-18
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



