
Литієва акумуляторна батарея для електросамокатів M365 36V 10,2A Li-ion
Продавець: Velotrend
4 399 ₴5 499 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 01213/237
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Литієва акумуляторна батарея для електросамокатів M365 36V 10,2A Li-ion». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Samsung |
| Высота | 310 мм |
| Длина | 40 мм |
| Емкость аккумулятора | 10.2 А·ч |
| Номинальное рабочее напряжение | 36 В |
| Состояние | Новое |
| Тип тягового аккумулятора | Li-Ion |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 65 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-08-07
Є в цьому замовлені і ложка дьогтю. Запропонували ще і викрутку, коли прислали замовлення викрутка виявилася зламаною :((
Переваги
Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Товар був у наявності