
Манікюрно-педикюрний набір 6в1 у чохлі, 6 предметів / Набір для манікюру / Чоловічий манікюрний набір
Продавець: GoodChoise
199,45 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234576684
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Манікюрно-педикюрний набір 6в1 у чохлі, 6 предметів / Набір для манікюру / Чоловічий манікюрний набір». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Высота | 109 мм |
| Длина | 25 мм |
| Количество предметов в наборе | 6 |
| Кусачки для кутикулы | Да |
| Кусачки для ногтей | Да |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Ножницы для ногтей | Да |
| Пол | Мужской |
| Тип пилочки | Двусторонняя |
| Цвет | Зелёный |
| Ширина | 63 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-26
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Актуальна ціна