
Манікюрно-педикюрний набір 6в1 в чохлі / Манікюрний набір чоловічий / Набір манікюрних інструментів
Продавець: HUGO
199,45 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234576684
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Манікюрно-педикюрний набір 6в1 в чохлі / Манікюрний набір чоловічий / Набір манікюрних інструментів». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Количество предметов в наборе | 6 |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Тип пилочки | Для придания формы |
| Тип пилочки по материалу | Металлическая с напылением |
| Кусачки для кутикулы | Да |
| Кусачки для ногтей | Да |
| Ножницы для ногтей | Да |
| Цвет | Зелёный |
| Длина | 109 мм |
| Ширина | 63 мм |
| Высота | 25 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-01-26
заказал Набір для манікюру та педикюру 12 в 1 у футлярі / Манікюрний набір / Манікюрно-педикюрний набір / Набір для нігтів....оплатил 21.01.2026 и тишина....
Переваги
Товар не відправили2026-01-11
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності