
Масажер ручний (6 насадок), мережевий, LY-710 / Масажер електричний для тіла
Продавець: HUGO
941,58 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності60 замовлень
Артикул: 234575690
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Масажер ручний (6 насадок), мережевий, LY-710 / Масажер електричний для тіла». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Длина | 43 см |
| Количество насадок | 6 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Область применения массажера | Все тело |
| Потребляемая мощность | 24 Вт |
| Сетевой адаптер | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Функциональность массажера | Вибрационный массаж |
| Цвет корпуса | Черный |
| Ширина | 12 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-20
На цей раз дуже розчарована відправником! Комплектація 10 днів, ящик величезний напівпорожній. Заплатили за доставку 290 грн.за 50 км дороги. Категоричне ні- то я ще товар не перевіряла!
Переваги
Відправляли довше обіцяного