
Масажер вакуумний з ІЧ-підігрівом, USB / Масажер проти целюліту.
Продавець: HUGO
527,45 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: 234575896
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Масажер вакуумний з ІЧ-підігрівом, USB / Масажер проти целюліту.». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Функциональность массажера | Вакуумный массаж, Антицеллюлитный массаж, Инфракрасное излучение |
| Область применения массажера | Ноги, Спина, Ягодицы |
| Количество режимов работы | 6 |
| Потребляемая мощность | 20 Вт |
| Цвет корпуса | Красный |
| Состояние | Новое |
| Индикатор заряда элементов питания | Да |
| Индикатор работы | Да |
| Материал корпуса | Пластик |
| Высота | 7 мм |
| Ширина | 11 мм |
| Длина | 13 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-21