
Масажна накидка з підігрівом та пультом ДУ Cushion HL-889 / Масажна накидка на крісло
Продавець: HUGO
925 ₴1 321,43 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234572780
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Масажна накидка з підігрівом та пультом ДУ Cushion HL-889 / Масажна накидка на крісло». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Автомобильный адаптер | Да |
| Вид массажного воздействия | Инфракрасное прогревание, Вибрация |
| Возможность выбора области массажа | Да |
| Высота | 110 см |
| Количество режимов интенсивности массажа | 2 |
| Материал | Полиэстер |
| Область массажа | Верхняя часть спины, Бедра, Поясница, Нижняя часть спины |
| Потребляемая мощность | 5 Вт |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип | Массажная накидка |
| Тип питания | Сеть 12 В, Сеть 220 В |
| Тип управления | Ручное |
| Форма | Фигурная |
| Функция подогрева | Да |
| Ширина | 50 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-29
если вам нужен срочно товар с этого магазина, лучше поищите в другом местеотправки не дождешься
Переваги
Товар не відправили