
Машина для попкорну – смачне перекушування за хвилини
Продавець: Vint
495 ₴798 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: code1792
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Машина для попкорну – смачне перекушування за хвилини». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Китай |
| Сфера использования | Fast-food, Уличная торговля, Для бара, Для дома |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Состояние | Новое |
| Тип | Попкорница |
| Наименование товара | Попкорница для детей Popcorn Maker |
| Размеры | 26х11,5х10 см |
| Мощность | 1200 Вт |
| Уровень шума | Низкий уровень шума |
| Скорость приготовления | 2-3 минуты |
| Принцип работы | Приготовление попкорна с помощью горячего воздуха без жира |
| Контейнер | Антипригарное покрытие |
💬 Відгуки покупців (3)
2025-12-18
Переваги
Актуальний опис, Актуальна ціна2025-12-08
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-11-11
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності




