
Машинка для стриження VGR V-031
Продавець: Primetorg
334,46 ₴367,54 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 00006636
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Машинка для стриження VGR V-031». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Бездротова акумуляторна машинка для стриження волосся зі змінними насадками Geemy GM-6005

Професійна тиха бездротова машинка для стриження собак і котів VGR V-208 з підсвіткою і 6 насадками

Машинка для стриження з цифровим дисплеєм тример для волосся й бороди Kemei KM-1113 змінними насадками 1.5-4.5 мм

Машинка для стриження волосся VGR V-975 Професійний тример для гоління та стайлінгу бороди та вусів
📋 Технічні характеристики
| Производитель | VGR |
| Тип прибора | Универсальная машинка для стрижки |
| Тип питания | Аккумулятор, Сеть 220 В |
| Регулировка длины | Поворотный регулятор |
| Минимальная длина стрижки | 1 мм |
| Максимальная длина стрижки | 20 мм |
| Состояние | Новое |
| Триммер для окантовки | Да |
| Цвет | Черный |
| Материал лезвий | Нержавеющая сталь |
| Ширина лезвия | 46 мм |
| Насадка для стрижки бороды и усов | Да |
| Время работы от аккумулятора | 90 мин |
| Время заряда аккумулятора | 1.5 час |
| Индикатор заряда элементов питания | Да |
| Щеточка для чистки | Да |
| Длина сетевого шнура | 1.1 м |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-12-15
Продавцем задоволений. Рекомендую!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-11-12
Все чудово, дякую
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


