
Машинка для стриження волосся дітей VGR V-150 зі змінними насадками водонепроникний тихий тример
Продавець: Харизма
571 ₴661 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності50 замовлень
Артикул: Х-0930
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 11 відгуків покупців для «Машинка для стриження волосся дітей VGR V-150 зі змінними насадками водонепроникний тихий тример». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 95Професійна акумуляторна машинка для стриження волосся VGR V-696 з підставкою і змінними насадками
ШІ 95Бездротова акумуляторна машинка для стриження волосся VGR V-107 тример для бороди та вусів із насадками
ШІ 95Професійна акумуляторна машинка для стриження волосся VGR V-256 на підставці зі змінними насадками
ШІ 90Косметичне двостороннє дзеркало з LED-підсвіткою і десятиразовим збільшенням х10 Travel Mirror
🔍 Схожі товари
Більше →
Машинка для стриження VGR V-031

Бездротова акумуляторна машинка для стриження волосся зі змінними насадками Geemy GM-6005

Професійна тиха бездротова машинка для стриження собак і котів VGR V-208 з підсвіткою і 6 насадками

Машинка для стриження з цифровим дисплеєм тример для волосся й бороди Kemei KM-1113 змінними насадками 1.5-4.5 мм
📋 Технічні характеристики
| Производитель | VGR |
| Тип прибора | Универсальная машинка для стрижки |
| Детская/тихая стрижка | Да |
| Тип питания | Аккумулятор, Сеть 220 В |
| Количество насадок | 3 |
| Регулировка длины | Сменные насадки |
| Количество установок длины | 6 |
| Максимальная длина стрижки | 12 мм |
| Состояние | Новое |
| Триммер для окантовки | Да |
| Материал лезвий | Керамика |
| Ширина лезвия | 40 мм |
| Влагозащищенный корпус | Да |
| Тип элементов питания | Ni-MH |
| Время работы от аккумулятора | 60 мин |
| Время заряда аккумулятора | 5 час |
| Индикатор заряда элементов питания | Да |
| Щеточка для чистки | Да |
| Цвет корпуса | Бирюзовый |
💬 Відгуки покупців (11)
2025-01-17
Переваги
Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-07-24
Все понравилось, рекомендую магазин.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-07-11
2024-06-28
Переваги
Гарне обслуговування, Ввічливий продавець, Товар був у наявності2024-06-18
Переваги
Швидко відправили2024-06-06
просто супер, набагато тихіше ніж звичайні, дитина легше переносить стрижку, зручна у використанні, багато насадок, приємна ціна, чудова якість))))
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-05-15
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-04-19
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-04-08
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-01-31
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-01-18
Переваги
Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності