
Машинка для стриження волосся з керамічними лезами Geemy GM-6001 з додатковим акумулятором
Продавець: Харизма
706 ₴796 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 01437
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Машинка для стриження волосся з керамічними лезами Geemy GM-6001 з додатковим акумулятором». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 95Професійна акумуляторна машинка для стриження волосся VGR V-696 з підставкою і змінними насадками
ШІ 95Бездротова акумуляторна машинка для стриження волосся VGR V-107 тример для бороди та вусів із насадками
ШІ 95Професійна акумуляторна машинка для стриження волосся VGR V-256 на підставці зі змінними насадками
ШІ 90Косметичне двостороннє дзеркало з LED-підсвіткою і десятиразовим збільшенням х10 Travel Mirror
🔍 Схожі товари
Більше →
Машинка для стриження VGR V-031

Професійна машинка для стриження волосся VGR V-031 тример на акумуляторі (2 змінні насадки)

Бездротовий акумуляторний тример з LED-дисплеєм VGR V-259 машинка для стриження волосся й бороди з насадками

Професійна машинка для стриження волосся Gemei GM-6062 з керамічними лезами та двома акумуляторами
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Geemy |
| Время заряда аккумулятора | 8 час |
| Время работы от аккумулятора | 60 мин |
| Количество насадок | 4 |
| Количество установок длины | 4 |
| Максимальная длина стрижки | 12 мм |
| Материал лезвий | Керамика |
| Минимальная длина стрижки | 0.8 мм |
| Регулировка длины | Сменные насадки |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Аккумулятор, Сеть 220 В |
| Тип прибора | Набор для стрижки |
| Триммер для окантовки | Да |
| Цвет корпуса | Белый |
| Ширина лезвия | 40 мм |
| Щеточка для чистки | Да |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-09-18
Переваги
Актуальний опис