
Машинка для стрижки та гоління 11 в 1 з насадками Kemei KM-600
Продавець: Fenix Shops
749 ₴1 000 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності260 замовлень
Артикул: 2005
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 9 відгуків покупців для «Машинка для стрижки та гоління 11 в 1 з насадками Kemei KM-600». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 80Тример VINTAGE Т9 БУДДА зі знімним акумулятором професійна машинка для стрижки волосся вусів та бороди
ШІ 85Бездротові сенсорні навушники Bluetooth A6S Чорні
ШІ 94Набір дисків 4 шт (75 мм) для міні болгарки по металу, по дереву, по бетону, шліфувальний
ШІ 81Портативний міні кондиціонер зволожувач повітря 3 в 1 Arctic Air Ultra 10 Вт з USB і LED-підсвіткою
🔍 Схожі товари
Більше →
Машинка для стрижки волосся на голові та тілі Kairui HC-001 19*4*4,5 см водонепроникна

Машинка для стрижки волосся в носі DSP 400032 Тример для брів та вух

Дизайнерська акумуляторна машинка для стрижки волосся з дисплеєм VGR V-961 Тример для стрижки бороди та вусів

Професійна машинка для стрижки GEEMY-8018 Водонепроникний чоловічий триммер для волосся
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Kemei |
| Тип прибора | Набор для стрижки |
| Детская/тихая стрижка | Да |
| Тип питания | Аккумулятор, Сеть 220 В |
| Количество насадок | 11 |
| Регулировка длины | Сменные насадки |
| Количество установок длины | 4 |
| Минимальная длина стрижки | 0.1 мм |
| Максимальная длина стрижки | 12 мм |
| Состояние | Новое |
| Триммер для окантовки | Да |
| Цвет | Черный |
| Материал лезвий | Нержавеющая сталь |
| Ширина лезвия | 45 мм |
| Керамическое покрытие | Нет |
| Гипоаллергенное покрытие | Да |
| Самозатачивающиеся лезвия | Да |
| Насадка для стрижки бороды и усов | Да |
| Насадка для филировки | Нет |
| Бритвенная насадка | Да |
| Насадка-триммер для носа и ушей | Да |
| Насадка-триммер для тела | Да |
| Влагозащищенный корпус | Да |
| Тип элементов питания | Li-Ion |
| Время работы от аккумулятора | 120 мин |
| Время заряда аккумулятора | 2 час |
| Индикатор заряда элементов питания | Да |
| Стационарное зарядное устройство | Да |
| Щеточка для чистки | Да |
| Длина сетевого шнура | 1 м |
| Цвет корпуса | Черный |
| Вес | 0.6 кг |
💬 Відгуки покупців (9)
2026-01-02
2025-01-26
Переваги
Швидко відправили2025-01-06
Все сподобалось, дуже дякуємо. Працює гарно.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-10-15
Переваги
Гарне обслуговування2024-08-21
Переваги
Швидко зв'язались, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-07-21
Переваги
Гарне обслуговування2023-07-13
2023-07-12
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-07-09
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності