
Машинка для стрижки Wahl MagicClip Limited Edition Чорний
Продавець: Mytorg
2 856 ₴3 360 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності
Артикул: 1013-132-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Машинка для стрижки Wahl MagicClip Limited Edition Чорний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Машинка для стрижки волосся на голові та тілі Kairui HC-001 19*4*4,5 см водонепроникна

Машинка для стрижки волосся в носі DSP 400032 Тример для брів та вух

Дизайнерська акумуляторна машинка для стрижки волосся з дисплеєм VGR V-961 Тример для стрижки бороди та вусів

Професійна машинка для стрижки GEEMY-8018 Водонепроникний чоловічий триммер для волосся
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Wahl |
| Страна производитель | Китай |
| Гипоаллергенное покрытие | Нет |
| Детская/тихая стрижка | Нет |
| Керамическое покрытие | Нет |
| Количество установок длины | 8 |
| Максимальная длина стрижки | 25 мм |
| Материал лезвий | Нержавеющая сталь |
| Минимальная длина стрижки | 1.5 мм |
| Регулировка длины | Сменные насадки |
| Самозатачивающиеся лезвия | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип прибора | Машинка для стрижки бороды и усов |
| Триммер для окантовки | Нет |
| Цвет | Черный |
| Ширина лезвия | 40 мм |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Количество насадок | 8 шт. |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-10-19



