
Машинка для стрижки з дисплеєм та 4 насадками VGR V-291 Акумуляторна
Продавець: Velotrend
549 ₴649 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: 9725/SP
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Машинка для стрижки з дисплеєм та 4 насадками VGR V-291 Акумуляторна». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
🔍 Схожі товари
Більше →
Машинка для стрижки волосся на голові та тілі Kairui HC-001 19*4*4,5 см водонепроникна

Машинка для стрижки волосся в носі DSP 400032 Тример для брів та вух

Дизайнерська акумуляторна машинка для стрижки волосся з дисплеєм VGR V-961 Тример для стрижки бороди та вусів

Професійна машинка для стрижки GEEMY-8018 Водонепроникний чоловічий триммер для волосся
📋 Технічні характеристики
| Производитель | VGR |
| Время заряда аккумулятора | 2 час |
| Время работы от аккумулятора | 90 мин |
| Дорожный футляр | Нет |
| Индикатор заряда элементов питания | Да |
| Количество насадок | 4 |
| Количество установок длины | 4 |
| Максимальная длина стрижки | 12 мм |
| Материал лезвий | Нержавеющая сталь |
| Минимальная длина стрижки | 0.8 мм |
| Прорезиненная рукоятка | Нет |
| Регулировка длины | Поворотный регулятор |
| Скорость мотора | 6000 об/мин |
| Состояние | Новое |
| Стационарное зарядное устройство | Нет |
| Тип питания | Аккумулятор, Сеть 220 В |
| Тип прибора | Машинка для стрижки бороды и усов |
| Тип элементов питания | Li-Ion |
| Ширина лезвия | 40 мм |
| Щеточка для чистки | Да |
| Цвет корпуса | Черный с синей вставкой |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-19
Переваги
Актуальний опис