
Машинка для видалення зняття катишків з одягу від мережі 220В Pill removal machine MA202304-78
Продавець: Velotrend
269 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 15878/MG
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Машинка для видалення зняття катишків з одягу від мережі 220В Pill removal machine MA202304-78». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
🔍 Схожі товари
Більше →
Машинка для видалення катишків акумуляторна HAIR BALL, Зелена / Бездротова машинка від катишків

Портативна USB машинка для видалення катишок 1200мАч, SR-267 / Тример від катишок

Машинка для видалення катишків Lint Remover YX-5880 / Електричний тример для тканин / Побутовий прилад для одягу

Машинка для зняття катишків GM 230 від мережі / Машинка для видалення катишок з одягу та меблів
📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 155 мм |
| Защитная крышка для лезвий | Да |
| Защитная металлическая сетка | Да |
| Кнопка вкл./выкл. | Да |
| Материал корпуса | Пластик |
| Материал резервуара | Прозрачный пластик |
| Потребляемая мощность | 4 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Ширина | 130 мм |
| Щеточка для чистки | Да |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-07
Переваги
Гарне обслуговування