
Портативна USB машинка для видалення катишок 1200мАч, SR-267 / Тример від катишок
Продавець: HUGO
169,26 ₴241,8 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності1940 замовлень
Артикул: 234564615
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 7 відгуків покупців для «Портативна USB машинка для видалення катишок 1200мАч, SR-267 / Тример від катишок». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Тип питания | Аккумулятор |
| Кнопка вкл./выкл. | Да |
| Защитная металлическая сетка | Да |
| Сетевой адаптер | Нет |
| Время заряда аккумулятора | 4 час |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Зеленый |
| Состояние | Новое |
| Высота | 130 мм |
| Ширина | 78 мм |
| Глубина | 63 мм |
💬 Відгуки покупців (7)
2026-03-17
2026-01-28
Відправка товару була через тиждень
Переваги
Відправляли довше обіцяного2026-01-20
Переваги
Гарне обслуговування2026-01-16
Переваги
Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-12-22
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-12-03
Переваги
Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна2025-11-16
Переваги
Актуальний опис, Актуальна ціна